Rybáři z Lipnice

Český Rybářský Svaz

Členská schůze Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Lipnice nad Sázavou, se uskutečnila v sobotu 12. ledna 2019 v 15.00 hodin na internátě bývalého kamenického učiliště v Lipnici nad Sázavou.
Již od 13.00 hodin se odevzdávaly povolenky z roku 2018, ve většině případů  s řádně vyplněným přehledem o úlovcích a   platily  se členské příspěvky na rok 2019 a kupovaly se povolenky na rok 2019.  (VSTUP DO FOTOGALERIE ZDE!)
Od 15.00 hodin pak proběhla vlastní schůze.  Řízení se ujal dřívější dlouholetý předseda spolku rybářů na Lipnici, Petr Matějka. Průběh byl plynulý, místy předsedajícím profesionálně odlehčený. Zkrátka klasika bez nudného poslouchání zbytečných čísel.  
Shrnutím   lze konstatovat, že rok 2018 byl pro rybáře na Lipnici úspěšný. Přesvědčili jsme se, že hlavní úspěch spočívá vedle poctivě odvedené práce v přiměřené obsádce jednotlivých chovných rybníků podle jejich přirozené úživnosti a pravidelné přikrmování. Důležité je zajištění násady známého původu z osvědčených chovů.
Na schůzi byli obměněni někteří dlouholetí členové spolku, bylo podáno odpovídající občerstvení. Účast 153 dospělých, 8 dětí do 15 let a 1 mládežník do 15. Let. Akce 1. Povolenka zdarma u dětí nad 6 let pokračuje i letos.
Pokud by měl někdo k tomuto příspěvku připomínku a nebo chtěl ho doplnit, ať tak učiní na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Petrův zdar!