Rybáři z Lipnice

Český Rybářský Svaz

Členská schůze Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Lipnice nad Sázavou proběhla v sobotu 13. ledna 2018. Zúčastnilo se jí většina členů rybářského spolku, bylo prodáno 139 členských známek pro dospělé, 9 známek pro děti a 1 známka pro kategorii 15 - 18 let. Bylo přijato 10 nových členů.

Na začátku schůze byl představen nový předseda místní organizace pan Karol Súkeník, který byl zvolen na jednání výboru dne 19.3.2017. Dosavadní předseda pan Petr Matějka byl zvolen místopředsedou. Hospodářem zůstává pan Petr Vitera.

Místopředseda, pan Matějka, v hlavní zprávě vyhodnotil činnost organizace. Počet dospělých členů byl 181, z toho byly 4 ženy a 4 ZTP. K tomu bylo aktivních 24 dětí, z nichž 14 dostalo v rámci akce ÚV ČSR první povolenku zdarma.

Činnost organizace lze hodnotit kladně. Brigádnickou činností byly zajištěny všechny práce s chovem ryb související. Produkce násadových ryb, hlavně kapra, byla splněna, rovněž byl splněn plán zarybňování a došlo ke zvýšení průměrné hmotnosti ryb.

Členská schůze byla ukončena diskusí. V průběhu schůze bylo podáno občerstvení.

Ve fotogalerii se můžete podívat na pár fotek.

 

Adresa nového předsedy:

Karol Súkeník,  Lipnice nad Sázavou č.p. 299,

582 32 Lipnice nad Sázavou

telefon: 602 365 544

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.